Kayıt Ol

Sitemizdeki birçok özellikten yararlanabilmek için lütfen kayıt olun ve deneyiminizi bir üst seviyeye çıkarın.

Zaten hesabınız var mı? Giriş Yap

Şifremi Unuttum

Şifrenizi kolay bir şekilde buradan sıfırlayıp, yeni şifreniz ile değiştirebilirsiniz.

Şifreyi hatırlıyor musunuz? Giriş Yap
İçerik Gönder
3 dakika okunma süresi
1 Yorum
97

Cumhuriyet Altını Ne Kadar? 5 Nisan Gram Altın Fiyatları (2023)

Merhaba, Cumhuriyet altını son yıllarda birçok yatırımcının ilgisini çeken bir yatırım aracı haline geldi. Peki, Cumhuriyet altını ne kadar? Bu soru yatırımcıların ve altın meraklılarının en çok sorduğu sorular arasında yer alıyor. İster yatırım amaçlı olsun, ister koleksiyonculuk amaçlı, Cumhuriyet altınının fiyatı hakkında doğru bilgiye sahip olmak oldukça önemlidir. Bu makalede, Cumhuriyet altınının güncel fiyatını […]

webtehaber 1 yıl önce
Cumhuriyet Altını Ne Kadar

Merhaba, Cumhuriyet altını son yıllarda birçok yatırımcının ilgisini çeken bir yatırım aracı haline geldi. Peki, Cumhuriyet altını ne kadar? Bu soru yatırımcıların ve altın meraklılarının en çok sorduğu sorular arasında yer alıyor. İster yatırım amaçlı olsun, ister koleksiyonculuk amaçlı, Cumhuriyet altınının fiyatı hakkında doğru bilgiye sahip olmak oldukça önemlidir. Bu makalede, Cumhuriyet altınının güncel fiyatını ve fiyatını etkileyen faktörleri ele alacağız. Ayrıca, altın yatırımının önemini ve Cumhuriyet altınının neden tercih edildiğini de tartışacağız. İşte, “Cumhuriyet Altını Ne Kadar?” sorusunun yanıtı ve altın yatırımları hakkında bilmeniz gerekenler.

Güvenli liman varlıklarına olan talebin artması ve Fed’in para politikasındaki gevşeme beklentilerinin güçlenmesi nedeniyle, altın fiyatları Mart 2022’den bu yana en yüksek seviyeye ulaştı. Altının ons başına spot piyasa fiyatı yüzde 0.16 artarak 2,023.58 dolara yükseldi ve 2020’deki tarihi zirvelere yakın seviyelere ulaştı. ABD altın vadeli işlemleri ise 2,038.90 dolarda sabit seyretti.

Gram Altın Fiyatı Ne Kadar?

Cumhuriyet Altını Ne Kadar
Cumhuriyet Altını Ne Kadar

Gram altının alış fiyatı 1.243 TL iken satış fiyatı 1.253 TL olarak belirlendi. Geçen haftaya kıyasla, gram altının satış fiyatı 50 TL artarak 1.253 TL’ye yükseldi. Bir hafta içindeki bu yükselişle birlikte, gram altın alıcılarına yüksek kar fırsatı sunmuş oldu.

10 gram altın fiyatı ne kadar?

Bugün itibariyle 10 gram altın fiyatı 12.530 TL olarak belirlenmiştir.

Çeyrek altın fiyatı ne kadar?

Bugün çeyrek altın alış fiyatı 2.030 TL iken satış fiyatı 2.072 TL olarak belirlendi. Geçen haftaya göre çeyrek altının satış fiyatı 75 TL artarak 2.072 TL seviyesine yükseldi. Bu yükseliş, altın yatırımcılarına kazanç fırsatı sunmuştur.

Cumhuriyet Altını Ne Kadar?

teknobu 2023 04 05T182511.995

Bugün itibariyle cumhuriyet altınının alış fiyatı 8.358 TL, satış fiyatı ise 8.442 TL olarak belirlendi. Geçtiğimiz haftaya kıyasla cumhuriyet altınının satış fiyatı 303 TL yükselerek 8.442 TL seviyesine ulaştı. Bu yükseliş, cumhuriyet altını yatırımcılarına yüksek kar fırsatı sağlamıştır.

Yarım altın fiyatı ne kadar?

Yarım altın, alış 4.060 TL, satış 4.143 TL. Geçen hafta yarım altının satış değeri 3.995 TL. 143 TL yükseliş gerçekleşti.

Tam altın fiyatı ne kadar?

Tam altın ise bugün alış fiyatı 8.205 TL, satış fiyatı ise 8.288 TL olarak kaydedildi. Geçtiğimiz haftaya göre tam altın satış fiyatı 298 TL artarak 8.288 TL seviyesine ulaştı.

Reşat altın fiyatı ne kadar?

Reşat altının bugünkü alış fiyatı 8.186 TL iken satış fiyatı 8.269 TL olarak belirlendi. Geçen haftaya kıyasla reşat altının satış fiyatı 297 TL yükselerek 8.269 TL seviyesine ulaştı. Bu yükseliş, reşat altını yatırımcılarına yüksek kar fırsatı sağlamıştır.

Yorumlar

1
Milletvekili Aday Listesi Ne Zaman Açıklanacak? (2023) – webtehaber
1 yıl önce

[…] bağış toplama konusunda aldığı karar da Resmi Gazete’de yayınlandı. Buna göre, adaylar döviz hesabı açarak bağış […]

beforeafter